Обявата Продавам наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 на търг е продадена и не участва в търсенето!
Подобни обяви
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 Sopcontainer 6m3 аукцион Наклоняем контейнер Швеция, Karlstad
наклоняем контейнер Tippcontainer Tippcontainer 34,36 € Наклоняем контейнер Швеция, Karlstad
наклоняем контейнер Container Container 8,59 € Наклоняем контейнер 3.4 м 1.65 м Швеция, Karlstad
наклоняем контейнер BD TTC-2000 BD TTC-2000 17,18 € Наклоняем контейнер 300 кг Швеция, Karlstad
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3
Продадено
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 2
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 3
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 4
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 5
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 6
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 7
наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 изображение 8
1/8
Местонахождение:  Швеция Karlstad
Дата на публикуване:  24.04.2024 г.
Номер в каталога на продавача:  1912708
Аукцион:  1
Крайна дата:  2024-04-29 13:24
Състояние
Състояние:  употребявани

Допълнителна информация — Наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3

Шведски
Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Ej varit i bruk på ca fem årInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas
Наклоняеми контейнери
Намерени: 59 обяви
Покажи
Абонирай се