Обявата Продавам наклоняем контейнер Sopcontainer 6m3 на търг е продадена и не участва в търсенето!
Подобни обяви
Продадено
1/8
Вид:
наклоняем контейнер
Местонахождение:
Швеция Karlstad
Дата на публикуване:
24.04.2024 г.
Номер в каталога на продавача:
1912708
Аукцион:
1
Крайна дата:
2024-04-29 13:24
Състояние
Състояние:
употребявани
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas